Nazywam się Marcin Pietraszek i to ja odpowiadam za wszystkie publikacje na BossBlogu (choć nie ja jestem autorem wszystkich tekstów).

BossBlog to serwis internetowy skierowany przede wszystkim do właścicieli najmniejszych firm oraz do osób, które dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Nie jest to jednak portal z aktualnościami. Zamiast polityki znajdziesz tutaj wiele inspiracji oraz praktycznych wskazówek dotyczących prowadzenia małego biznesu jako freelancer, solopreneur lub mikroprzedsiębiorca

Ja sam, poza prowadzeniem tej strony, zajmuję się organizowaniem szkoleń social media oraz prowadzeniem mediów społecznościowych dla firm. 

Jak możesz skorzystać z mojej wiedzy?

Istnieje także możliwość podjęcia współpracy komercyjnej z BossBlogiem. 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić już teraz! 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niniejszego zapytania. Zostałem poinformowany, że Administratorem Danych Osobowych jest firma Empemedia Marcin Pietraszek, a udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Osoba, której dotyczą dane osobowe, ma prawo wglądu, poprawienia i zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.