Konsultacje social media on-line

Konsultacja social media on-line to indywidualna rozmowa z konsultantem za pośrednictwem platformy video. Podczas trwającego ok. godzinę spotkania, konsultant odpowie na Twoje pytania, a także udzieli Ci wielu praktycznych wskazówek. Konsultacje mogą dotyczyć takich platform społecznościowych jak Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, X, YouTube.

Marcin Pietraszek – mediami społecznościowymi zajmuje się od kilkunastu lat. Obecnie koncentruje się na konsultacjach, audytach i szkoleniach.

Dla kogo konsultacja?

  • Przede wszystkim dla pracowników i właścicieli firm, którzy chcieliby, by zewnętrzny ekspert przeanalizował ich konta w mediach społecznościowych, wskazując mocne i słabe strony.
  • Dla osób, które mają konkretne pytania, problemy związane z ustawieniami poszczególnych platform (w szczególności Facebook, Instagram lub LinkedIn).
  • Dla tych, którzy chcieliby oprzeć swoje działania w mediach społecznościowych na strategicznych założeniach związanych z celami biznesowymi lub z grupą docelową.

A może audyt?

Poza konsultacjami, dostępny jest także audyt. W tym przypadku zamiast rozmowy video Klient zamawia pisemną analizę konta firmy lub instytucji w mediach społecznościowych. Raport PDF zawiera wskazówki, sugestie, zalecenia, a także wymienia mocne i słabe strony każdego z analizowanych kont. To unikalna oferta na polskim rynku!

Zamów konsultację video

Zamów audyt pisemny (PDF)