Prowadzisz własną firmę? A może jesteś menedżerem lub pracownikiem odpowiedzialnym za marketing lub zarządzanie? Jeśli tak, istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz skorzystać na mojej wiedzy i doświadczeniu.

Darmowa wiedza o biznesie i marketingu

Na BossBlogu dzielę się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym zupełnie za darmo. Zapraszam do czytania!

Książki, e-booki i audiobooki dla przedsiębiorców

Napisałem kilka książek na tematy biznesowo-marketingowe: Sprytny Biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce (doczekał się dwóch wydań), PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie, a także Twój pierwszy pracownik (o zatrudnianiu i zarządzaniu pracownikami) oraz Czas to pieniądz (o efektywności biznesowej, zawodowej i osobistej) – wszystkie kupisz w księgarni Onepress. Za ok. 20-35 zł możesz uzyskać dostęp do solidnej porcji wiedzy w formie ksiażki, e-booka lub audiobooka. Jeśli masz wątpliwości, czy te książki są dla Ciebie, przed zakupem koniecznie zapoznaj się z opiniami czytelników i recenzjami (znajdziesz je na stronie z opisem danej książki).

Indywidualne konsultacje biznesowe

Jeśli chcesz, abym pomógł Ci indywidualnie w sprawach związanych z Twoim własnym biznesem (prowadzonym, rozpoczynanym lub planowanym), możemy umówić się na konsultację na żywo (w Warszawie) lub przez e-mail. Wysłucham, spojrzę z szerszej perspektywy i doradzę, szczególnie w kwestiach związanych z marketingiem, PR-em, reklamą, budowaniem marki. Jeśli chcesz przedyskutować swój pomysł na biznes z kimś, kto jest przedsiębiorcą od kilkunastu lat i kto spojrzy na sprawę chłodnym okiem, również zapraszam do kontaktu.

Marketing, PR i social media dla firm

Jeśli chcesz, abym pomógł w marketingu Twojej firmy (od strategii, po bieżącą realizację działań marketingowych w internecie), możesz przekazać to zadanie mojej Agencji Empemedia

Współpraca z blogiem biznesowym

Jeśli chciałbyś podjąć komercyjną współpracę z BossBlogiem, taka możliwość także istnieje. Prezentowane na BossBlogu produkty lub usługi muszą jednak wzbudzać moje zaufanie oraz dawać realną wartość moim Czytelnikom. Istnieje także możliwość okresowego sponsorowania bloga. Zobacz także TUTAJ.

Kontakt

W sprawach związanych ze współpracą, tak jak i we wszelkich innych dotyczących BossBloga, zapraszam do kontaktu mailowego: info [at] bossblog.pl.