Zostań redaktorem serwisu BossBlog.pl

Zapraszam do współpracy autorów / copywriterów / redaktorów

Jeśli sprawnie i bezbłędnie posługujesz się klawiaturą, interesujesz się mediami społecznościowymi, marketingiem i biznesem, a do tego prowadzisz działalność gospodarczą (wystawiasz faktury) – napisz do mnie!

Zaproponuj temat artykułu, abyśmy mogli spróbować współpracy. Za swoje teksty otrzymasz wynagrodzenie. Możliwa zarówno współpraca stała, jak i sporadyczna.

 


Wpis gościnny

Jeśli prowadzisz firmę w ciekawej branży, chcesz podzielić się swoją historią sukcesu lub chcesz edukować czytelników BossBloga w znanej Ci, a jednocześnie interesującej dla przedsiębiorców tematyce, przygotuj wpis gościnny. Tego typu wpis nie musi być perfekcyjnie napisany – zostanie profesjonalnie zredagowany.

Wpis nie może być reklamą Twoich produktów ani usług, jednak w podpisie pod tekstem pojawi się Twoje imię, nazwisko oraz nazwa firmy wraz z linkiem.

Wpisy gościnne są obustronnie bezpłatne.

 

 

 


Tematy artykułów oraz same teksty podlegają selekcji, a w przypadku akceptacji – są redagowane przez przed publikacją. Dotyczy to zarówno współpracy płatnej, jak i wpisów gościnnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do KONTAKTU.