Moja oferta

Prowadzisz własną firmę? A może jesteś menedżerem lub pracownikiem odpowiedzialnym za marketing lub zarządzanie? Jeśli tak, istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz skorzystać na mojej wiedzy i doświadczeniu.

Darmowa wiedza o biznesie i marketingu

Na BossBlogu dzielę się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym zupełnie za darmo. Zapraszam do czytania!

Książki, e-booki i audiobooki dla przedsiębiorców

Napisałem kilka książek na tematy biznesowo-marketingowe: Sprytny Biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce (ten bestseller doczekał się dwóch wydań), PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie, a także Twój pierwszy pracownik (o zatrudnianiu i zarządzaniu pracownikami) oraz Czas to pieniądz (o efektywności biznesowej, zawodowej i osobistej) – wszystkie kupisz w księgarni Onepress. Za ok. 20-35 zł możesz uzyskać dostęp do solidnej porcji wiedzy w formie ksiażki, e-booka lub audiobooka. Jeśli masz wątpliwości, czy te książki są dla Ciebie, przed zakupem koniecznie zapoznaj się z opiniami czytelników i recenzjami (znajdziesz je na stronie z opisem danej książki).

Indywidualne konsultacje biznesowe

Jeśli chcesz, abym pomógł Ci indywidualnie w sprawach związanych z Twoim własnym biznesem (prowadzonym, rozpoczynanym lub planowanym), możemy umówić się na konsultację na żywo (w Warszawie) lub przez e-mail. Wysłucham, spojrzę z szerszej perspektywy i doradzę, w kwestiach związanych z marketingiem, PR-em, reklamą, budowaniem marki, ale także w tematach dotyczących organizacji małej firmy i zarządzania nią. Jeśli chcesz przedyskutować swój pomysł na biznes z kimś, kto spojrzy na niego chłodnym okiem, również zapraszam do kontaktu.

Prowadzenie kont i kampanii w social media

Przede wszystkim:  pomagam firmom zdobywać fanów, zmieniać ich w klientów i ambasadorów marki. To moja główna, codzienna aktywność. Jeśli chcesz, abym profesjonalnie poprowadził konto Twojej firmy na Facebooku, możesz przekazać to zadanie mojej Agencji Empemedia.

Współpraca z blogiem biznesowym

Jeśli chciałbyś podjąć komercyjną współpracę z BossBlogiem, taka możliwość także istnieje, choć muszę uprzedzić, że bardzo ostrożnie dobieram firmy i tematy Wpisów we współpracy. Prezentowane na BossBlogu produkty lub usługi muszą wzbudzać moje zaufanie oraz dawać realną wartość moim Czytelnikom. Ale spokojnie: jeśli masz pomysł, pytanie, wyślij do mnie e-mail – to nic nie kosztuje, a ja na pewno odpowiem.

Kontakt

W sprawach związanych ze współpracą, tak jak i we wszelkich innych dotyczących BossBloga, zapraszam do kontaktu mailowego: info[at]bossblog.pl. Staram się odpowiadać w 24h (w dni robocze).