Moja oferta

Prowadzisz własną firmę? A może jesteś menedżerem lub pracownikiem odpowiedzialnym za marketing lub zarządzanie? Jeśli tak, istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz skorzystać na mojej wiedzy i doświadczeniu.

Darmowa wiedza o biznesie i marketingu

Na BossBlogu dzielę się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym zupełnie za darmo. Niedawno ruszyłem także z podcastem, a więc nagrywam bezpłatne audycje na tematy marketingowe i biznesowe. Zapraszam do czytania i słuchania!

Książki, e-booki i audiobooki dla przedsiębiorców

Napisałem kilka książek na tematy biznesowo-marketingowe: Sprytny Biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce (ten bestseller doczekał się dwóch wydań), PRo-MOC-ja. Reklama i public relations w małej firmie, a także Twój pierwszy pracownik (o zatrudnianiu i zarządzaniu pracownikami) oraz Czas to pieniądz (o efektywności biznesowej, zawodowej i osobistej) – wszystkie kupisz w księgarni Onepress. Za ok. 20-35 zł możesz uzyskać dostęp do solidnej porcji wiedzy w formie ksiażki, e-booka lub audiobooka. Jeśli masz wątpliwości, czy te książki są dla Ciebie, przed zakupem koniecznie zapoznaj się z opiniami czytelników i recenzjami (znajdziesz je na stronie z opisem danej książki).

Indywidualne konsultacje biznesowe

Jeśli chcesz, abym pomógł Ci indywidualnie w sprawach związanych z Twoim własnym biznesem (prowadzonym, rozpoczynanym lub planowanym), możemy umówić się na konsultację na żywo (w Warszawie), przez e-mail lub przez Skype. Wysłucham, spojrzę z szerszej perspektywy i doradzę, w kwestiach związanych z marketingiem, PR-em, reklamą, budowaniem marki, ale także w tematach dotyczących organizacji małej firmy i zarządzania nią. Tego typu konsultacje są płatne. 1,5-godzinna konsultacja z dojazdem w Warszawie kosztuje 250 zł brutto, 1-godzinna konsultacja przez Skype kosztuje 180 zł brutto, wyczerpująca merytorycznie konsultacja przez e-mail – 150 zł.

Prowadzenie kont i kampanii w social media

Jeśli chcesz, abym profesjonalnie poprowadził konto Twojej firmy na Facebooku, proponuję atrakcyjne pakiety, w których niemal pełen zakres usług dostępny jest w cenie 480 zł + budżet reklamowy. Zaproponować mogę również rozbudowane pakiety dla średnich i dużych firm (naturalnie w wyższych cenach). Jednak już podstawowa oferta powinna spełnić potrzeby i oczekiwania większości klientów z obszaru MSP. Po więcej szczegółów odsyłam na stronę mojej firmy – Agencji Empemedia.

Szkolenia z Facebooka i Instagrama

Jeśli chcesz skutecznie prowadzić konto swojej firmy na Facebooku i/lub Instagramie,  ale wolisz ponieść jednorazowy koszt przeszkolenia siebie lub pracowników niż zlecać stałą obsługę mediów społecznościowych, chętnie przeprowadzę indywidualne szkolenie w Twojej firmie (w dowolnej miejscowości w Polsce). Nasze spotkanie będzie miało formę praktycznych warsztatów połączonych z indywidualną sesją doradczą skoncentrowaną na konkretnej sytuacji i otoczeniu biznesowym Twojej firmy. Jestem przekonany, że to unikalna oferta, tym bardziej, że tego typu szkolenia prowadzę dla maksymalnie pięciu uczestników. Szczegóły także znajdziesz na stronie Agencji Empemedia.

Współpraca z blogiem biznesowym

Jeśli chciałbyś podjąć komercyjną współpracę z BossBlogiem, taka możliwość także istnieje, choć muszę uprzedzić, że bardzo ostrożnie dobieram firmy i tematy Wpisów we współpracy. Prezentowane na BossBlogu produkty lub usługi muszą wzbudzać moje zaufanie oraz dawać realną wartość moim Czytelnikom. Ale spokojnie: jeśli masz pomysł, pytanie, wyślij do mnie e-mail – to nic nie kosztuje, a ja na pewno odpowiem.

Kontakt

W sprawach związanych ze współpracą, tak jak i we wszelkich innych dotyczących BossBloga, zapraszam do kontaktu mailowego: info[at]bossblog.pl. Staram się odpowiadać w 24h (w dni robocze).